Bogdanović u slavlju Jazza najbolji strijelac utakmice

Košarka 4. svi 20218:37 > 8:40
AP Photo/Rick Bowmer

Bojan Bogdanović bio je najbolji strijelac utakmice u pobjedi Utah Jazza 110:99 protiv San Antonio Spursa.

Bogdanović je za 33:11 minute na terenu ubacio 25 poena, uz tri skoka i dvije asistencije. Slijedio ga je Gobert s 24 poena. Kod Spursa je najbolji bio DeRozan s 22 poena. Šamanić je za goste u 4:14 minut ubacio tri poena uz jedan skok.

U ludoj utakmici u Washinghtonu Wizardsi su sa 154:141 bili bolji od Indiana Pacersa.

Westbrook je s 14 poena bio tek četvrti strijelac domaćina, ali je zato dodao 21 skok i 24 asistencije. Hachimura s 27 poena bio je najbolji ‘čarobnjak’. Pacersima nije pomoglo ni 33 poena LeVerta i 32 Sabonisa.

Los Angeles Lakersi su bez LeBrona Jamesa s 93:89 bili bolji od Denver Nuggetsa. Davis s 25 poena predvodio je domaćine, dok je kod gostiju najbolji bio Jokić s 32 poena.