U noći između četvrtka i petka određeni su i momčadi ekipa za NBA All Star utakmicu, a izabrali su ih kapetani LeBron James i Kevin Durant
Startnu petorku ekipe Kinga Jamesa činit će još Nikola Jokić, Giannis Antetokounmpo, Luka Dončić i Steph Curry, dok će sa Durantom u prvoj postavi igrati Kyrie Irying, Bradley Beal, Jason Tatum, Kawhi Leonard i Joel Embiid.
I ove godine All Star utakmica bit će održana u istom formatu – dvojica kapetana birali su u svoje momčadi igrače koji su dobili najviše glasova da se nađu na ovoj priredbi.
Team Captains @KingJames and @KDTrey5 will select from the #NBAAllStar player pool in the NBA All-Star 2021 Draft Show TONIGHT at 8:00 PM ET on TNT!
What to know for tonight: ⤵️https://t.co/Gk2tdBG4zb pic.twitter.com/uIcd2uG7uT
— #NBAAllStar (@NBAAllStar) March 4, 2021
Prvi izbor imao je Lebron, koji ga je iskoristio da odabere najboljeg igrača Milvokija Giannisa Antetokounmpa, a Durantov prvi izbor bio je njegov suigrač iz Bruklyn Netsa Kyrie Irving.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!