Vlasnik optužio suce: Kladili ste se protiv nas!

Euroleague 10. stu 20180:04 > 0:14

Vruće je bilo na parketu u Ateni, gdje je Panathinaikos pobijedio vječitog suparnika 93:80. Još je užarenije bilo izvan samo igrališta, u utrobi dvorane...

Prema službenom zapisniku velikog atenskog derbija koji je večeras odigran u sklopu košarkaške Eurolige, vlasnik domaćeg kluba optužio je suce utakmice za vrlo ozbiljnu stvar!

Naime, Dimitris Giannakopoulos za Jakuba Zamojskija i Carmela Paternica rekao je sljedeće, stoji u izvješću:

“Po završetku 2. četvrtine, vlasnik domaće momčadi čekao nas je i zatim rekao: Sve znamo, znamo da ste na kladionici uložili svaki po dvadeset tisuća i to nekoliko puta. Sve ćemo poslati Bertomeu i Stokesu”.

Ranije ove godine Giannakopoulos je postao poznat široj sportskoj javnosti kada je prijetio vodstvu Eurolige da će povući Panathinaikos iz sudjelovanja u tom natjecanju. Bila je to reakcija na 12-mjesečnu suspenziju koje je vodstvo Uleba udijelilo kontroverznom vlasniku zato što je potpuno pretjerao u obračunu s turskim navijačima na društvenim mrežama.

Ta kazna ipak nije bila izvršena, jer je nakon žalbenog postupka ista smanjena na petomjesečnu suspenziju (koja je istekla u lipnju) i novčanu kaznu.