Cibona na Dinamo: ‘Valjda će znati koji koš gađaju’

Košarka 20. pro 202116:15 > 17:11
KK Cibona

U utorak od 18 sati igra se utakmica KK Dinama i KK Cibone Kupa Krešimira Ćosića u Draženovom domu. Uoči utakmice treneri i igrači održali su zajedničku konferenciju za medije.

Za KK Dinamo doći će navijati i Bad Blue Boysi.

“Nadam se da će moji igrači znati na koji koš napadaju”, rekao je trener Cibone Vladimir Jovanović.

“Svjesni smo da smo favoriti, ali Dinamo ima svoje ambicije i kvalitete. Kup utakmica je ipak jedna i imat će podršku s tribina koja će im sigurno značiti, kao i mojim igračima jer većina su simpatizeri tog kluba. Mi se zaista spremamo na najbolji mogući da način da se čudo ne bi dogodilo”, dodao je Jovanović.

“Ovo je meni jedna od najdražih mogućih utakmica. A igrati protiv Cibone je ionako dobra pozicija za sve trenere, jer nemaš što izgubiti, a možeš puno toga dobiti. Cibona je jednoj većoj razini od nas, ali opet to je i Kup i u jednoj utakmici sve je moguće, nadam se kako će biti zanimljivo”, rekao je trener Dinama, Milan Ličina.

Kapetan Cibone bit će Danko Branković koji je od malih nogu dinamovac.

“Nisam nikad sanjao da ću igrati protiv Dinama. Ali spremamo se maksimalno, kao da je najjača utakmica”, rekao je kapetan Cibone..

Igrači KK Dinama David Ušić i Ivan Nakić sinovi su legendi Cibone, Svena Ušića i Mihovila Nakića.

“Sastaju se jedan veliki klub poput Cibone i jedan koji to tek treba postati – Dinamo Zagreb. Svima je želja da utakmica što prije počne. Tata još nije sa mnom otvorio tu temu, ali će svoje emocije prema Ciboni ovu utakmicu morati zaboraviti i navijati za mene”, rekao je Ivan Nakić, krilni centar KK Dinama.