Prkačin za SK: 'Bit će čudno slušati škripu tenisica'

ABA League 11. ožu 202020:24 > 20:27
sport klub

Košarkaš Cibone Roko Prkačin za Sport Klub je ocijenio sezonu iza sebe nakon što je njegova momčad osigurala ostanak u ABA ligi

“Sezona je, ako mene pitate, dobro prošla, naravno uz mnogo turbulencija. Ipak, svoj primarni cilj smo ostvarili tako da ću ipak sve ocijeniti uspješnim.”

Ostaje još posljednje kolo, ono u Draženovom domu protiv lidera Partizana, nažalost, bez navijačke kulise.

“Igrali smo već bez gledatelja, naravno da je malo čudno kad nema navijačkih glasova, kad se čuje škripanje tenisica i vika igrača, ali ne smijemo misliti o tome.”

O Partizanu će reći sve najbolje.

“Odlična ekipa koja je u ABA ligi osigurala prvo mjesto i očekujemo dobru utakmicu.”

Na spomen hrvatskog prvenstva, u kojem će se za naslov boriti sa Zadrom, Roko kratko kaže:

“Nadam se da ćemo mi pobijediti tu bitku.”

Kakvi su daljnji planovi s karijerom?

“Ne razmišljam dalje od finala, nadam se doći do njega i onda ćemo na ljeto razmišljati o budućnosti.”