Izbor za Auto godine 2022.: Toyota Highlander

Toyota

Automobili u izboru za Auto godine 2022. predstavljeni su u 2021. godini i došli su na naše tržište gdje ih očekuju dobre početne pozicije.

Ovo su automobili koji donose novosti u autotržište, revolucionarna rješenja pojedinih proizvođača, najbolji u svojim kategorijama i klasama. Ovo su automobili kojima će borba za titulu Auta godine pomoći i biti potvrda njihove prednosti pred konkurencijom. Ovo su automobili koji se ističu dizajnom, tehnologijama, inovativnošću, drskošću.

Iz dana u dan na stranicama Sport Kluba predstavljat ćemo automobile koji su ušli u izbor za Auto godine, a svoj glas možete dati ovdje.

TOYOTA HIGHLANDER AG2022

Toyota širi svoju gamu modela na europskom tržištu. Nakon više od 20 godina, u Europu konačno stiže Highlander, i to četvrta generacija. Dizajnerski blizak manjoj Toyoti RAV-4, Highlander odaje dojam nezaustavljivog terenca u kombinaciji s luksuzom i iskoristivošću SUVa. Puno prostora, čak sedam sjedala, najnaprednija tehnologija, ekološki motori, hibridna tehnologija, sve su to aduti koje novi Highlander ima u borbi s konkurencijom. I to ga čini kandidatom za Auto godine 2022. powered by Bosch car servisi.

Sportklub

Emisiju TV Automagazin pratite na kanalima Sport Kluba premijerno svake srijede.