Olakšanje za navijače Steelersa, Big Ben produžio

Američki nogomet 7. ožu 20219:54 > 13:20 0 komentara
Foto; Sportklub

Ben Roethlisberger ostaje u Pittsburgh Steelersima još jednu sezonu.

Steelersi su poraženi u nedavno završenom playoffu od strane Cleveland Brownsa nakon čega se pojavila špekulacija kako će istekom ugovora Ben Roethlisberger okončati karijeru.

‘Big Ben’ je svih 17 godina NFL karijere proveo u Pittsburghu, osvojio je dva Super Bowla te je postao legenda kluba. Navijači će svakako osjetiti olakšanje što lice franšize ostaje još jednu sezonu, Roethlisberger je početkom ožujka napunio 39 godina.

Zanimljivo, dugogodišnji quarterback Steelersa navodno se odrekao značajnog dijela svojih dosadašnjih primanja, plaća za novu sezonu trebala je iznositi 41,25 milijuna dolara, no prema dostupnim informacijama Roethlisberger je pristao na prilično smanjenje kako bi umanjio porezne obveze kluba te omogućio dodatnu fleksibilnost na tržištu slobodnih igrača.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!