Di Marzio: Dinamo je odbio Chelsea, Inter, Tottenham…

Hrvatska 31. sij 20208:21 > 8:23
Alex Morton/Getty Images

Član mlade momčadi Dinama, s kojom je igrao sjajno u Ligi prvaka za mlade, nalazi se na meti brojnih europskih velikana, no Dinamo očito nema nikakvu namjeru izgubiti ga

Sve bolji status hrvatskog prvaka u inozemstvu čija je sjajna ovosezonska predstava u skupini Lige prvaka očito pridonijela tomu itekako privlači pažnju europskih klubova, koji sve češće gledaju prema talentima s Maksimira.

Prema informacijama talijanskog novinara i eksperta za transfere Gianluce Di Marzija, Sassuolo je jutros poslao Dinamu za sada nepoznatu ponudu za Julardžiju, ali su s Maksimira odmah odbili bilo kakvu mogućnost njegovog odlaska.

Član mlade momčadi Dinama, s kojom je igrao sjajno u Ligi prvaka za mlade, nalazi se na meti brojnih europskih velikana. Tako najveći stručnjak za transfere Di Marzio piše da je Dinamo ranije redom odbio ponude Chelseaja, Intera, Tottenhama, Arsenala i Rome za talentiranog Zagrepčanina.

Očigledno se u Dinamu spremaju prebaciti Julardžiju u prvu momčad, gdje bi se trebao nastaviti njegov razvoj, a odbijanjem ponuda Modri su pokazali i koliko ozbiljno računaju na veznjaka u bliskoj budućnosti.