Champions League 13. ožu 201920:50 > 20:51
Alex Caparros Getty Images Sport

Na rasporedu su uzvratne utakmice ogleda Bayern - Liverpool, Barcelona - Lyon.

Halo Barca, dosta! Nema potrebe dalje, 5-1 je, Ousmane Dembele u 86.

Otvorio se sada Lyon do kraja i dobio četvrti gol, strijelac je Pique u 81. minuti, 4-1 na Camp Nou za domaćina! Sve je jasno na obje utakmice!

Salah sjajno asistira vanjskim dijelom lijeve noge za Manea i to je 3-1 u 84., kraj svih nadanja za Bayern koji sada mora postići tri gola, na primiti niti jedan. I to u samo 6 minuta plus nadoknada. E to bismo voljeli vidjeti!

Barcelona strijepi od 58. minute kada je Tousart smanjio na 2-1, Lyonov rizik isplatio se, a da ih vidimo u samoj završnici… Nismo dugo čekali, Messi u 78. postavlja na 3-1 i čini se rješava pitanje prolaza dalje!

69. minuta se igrala kad je van Dijk najbolje skočio nakon kornera s desne strane i smjestio loptu u mrežu. Malo su Redsi morali odgoditi slavlje jer je glavni sudac provjeravao s VAR sobom trebali li prioniti pregledu, ali nitša od toga.

Liverpool vodi 2-1 i na rubu je prolaska!

Ni pola minute prije toga Neuer je fantastično iščupao loptu iz svog daljeg kuta nakon kornera Alexander-Arnolda s lijeve strane, kifle koja je skoro završila u mreži na izravan način! Ludilo!

Na samom kraju poluvremena Lewandowski je išao 1 na 1 s vratarom Liverpoola, već ga je savladao, predriblao, ali je pritom i loptu gurnuo prejako u for pa je ova pobjegla pored vratnica.

Mega šansa za Bayern, doduše, prethodilo joj je zaleđe!

U 39. minutiBayern izjednačuje. Liverpoolova obrana na 30 metara od vrata pokušala je postaviti zaleđe, valjda. Gnabry je pobjegao, ubacio prema Lewi u peterac, a Matip je zabio autogol!

Barcelona od 31. minute vodi već 2-0, strijelac Coutinho! Lyonu se sad sprema potop a la Schalke od sinoć!

Sadio Mane postiže gol u 26. minuti nakon loše intervencije Neuera, pucao je sa 15-16 metara na praktički prazna vrata i pogodio. Liverpool sada u ogromnoj prednosti zbog pogotka u gostima!

Barcelona je povela u 18. minuti s bijele točke, pogodak ja postigao Messi. Lyonu i dalje treba jedan gol za prola, jer prva utakmica završila je 0-0.