NBA 3. velj 201921:05 > 21:07
Stacy Revere/Getty Images

New York Knicksi ne znaju za pobjedu već gotovo mjesec dana, trinaesti uzastopni poraz stigao je od ruku Memphis Grizzliesa.

Najgora momčad lige, New York Knicksi uspjet će potjerati i ovo malo navijača što još uvijek strpljivo dolazi gledati njihove utakmice u Madison Square Garden. U debitantskom nastupu DeAndre Jordana, Wesa Matthewsa i Dennisa Smitha Jr. upisan je trinaesti uzastopni poraz. Knicksi su posljednji put pobijedili petog siječnja i to na gostovanju Los Angeles Lakerse.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Memphis je u nastavku stvorio dvoznamenkastu prednost koju su bez većih problema održavali do kraja dvoboja za konačnu pobjedu 96:84. Mike Conley ponovno je bio izvrstan s 25 poena, osam skokova i sedam asistencija, Marc Gasol je ponudio 24 koša, devet skokova i pet dodavanja, a vrlo dobre partije prezentirali su i Justin Holiday s 19, odnosno Jaren Jackson Jr. sa 16 poena.

Kevin Knox je predvodio Knickse sa 17 poena, a drugi strijelac momčadi bio je Mario Hezonja koji je na parketu proveo 22 minute, upisao je 14 poena (5-8, trica 2-4, sl. bacanja 2-4), osam skokova, po asistenciju i osvojenu loptu te dva izgubljena posjeda.

Kada je riječ o novom trojcu u dresu Knicksa, Dennis Smith Jr. je zabilježio učinak od osam poena i šest asistencija, a DeAndre Jordan je nastavio u svom stilu, s novim double-double učinkom od po 12 poena i skokova. Wesley Matthews ostao je na pet poena, imao je tešku šutersku večer (2-8, trica 1-7).