SUPER SUBOTA NA SK: Derbi u Londonu, Real, tenis, hokej…

Premier League 30. sij 20219:39 > 10:04
Catherine Ivill/Getty Images

Sportklub vam ove subote uistinu donosi bogati sadržaj. Nogomet, tenis, košarka, hokej, posebne emisije, kviz...Uživajte!

Još jedna fenomenalna sportska subota na Sportklub televiziji.

Francesco Pecoraro/Getty Images

Već od 13:30 možete pogledati na SK1 dvoboj iz Premier lige između Evertona i Newcastlea, a to je tek uvod u ono što slijedi.

U 16:00 sati Manchester City dočekuje Sheffield United također na SK1. Momčad Pepa Guardiole se nalazi u strašnoj formi, u nizu su od sedam uzastopnih pobjeda u Premiershipu. Posljednja momčad koja je uzela bod “Građanima” je WBA još dok je Bilić bio na klupi. Danas u slučaju pobjede mogu pobjeći prvom pratitelju Manchester Unitedu na četiri boda.

Ole Gunnar Solskjaer i Mikel Arteta

I onda od 18:30 na SK1 jedan od najvećih engleskih derbija, Manchester United odlazi u goste Arsenalu na Emirates. “Crveni vragovi” sanjaju naslov prvaka, samo bod su udaljeni od vrha, ali imaju i utakmicu više od vodećeg Cityja. U prošlom kolu su neočekivano ispustili bodove protiv Sheffielda i sada moraju to nadoknaditi protiv “Topnika” koji su se digli u formi. Bit će to pravi derbi.

Premijerligaški dan na SK1 zatvaraju Southampton i Aston Villa u 21:00 sat, dvije momčadi koje su susjedi na ljestvici, Villa je na 10. mjestu, a “Sveci” su poziciju niže. Obje momčadi u utakmicu ulaze nakon poraza u prošlom kolu i čeka nas zanimljiv dvoboj.

Rizik ili Oprez

Nakon bogatog dana Premiershipom na SK1 slijedi od 23:00 sata popularni kviz Rizik ili oprez, a od 01:00 ujutro uživajte u hokejaškim uzbuđenjima, prvo vam donosimo dvoboj Washington protiv Bostona, a zatim u 04:00 Winnipeg protiv Vancouvera.

Na SK2 program otvaramo turskom košarkom, od 11:00 igraju Bursa i Petkim.

(Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Ipak, ono što posebno treba izdvojiti na SK2 od 16:15 utakmicu La Lige igraju nogometaši Real Madrida koji dočekuju Levante. Momčad Zinedinea Zidanea je pred imperativom pobjede ako žele ostati u utrci za naslov prvaka, a posebno nakon što su neočekivano rano ispali u Kupu.

Do kraja dana na SK2 možete pratiti dvoboj grčke lige od 18:30 Panathinaikos i Lamija, zatim od 21:00 sati Villarreal i Real Sociedad, a onda i teniski ženski turnir slijedi točno iza ponoći iz Melbournea.

I na drugim SK kanalima vas očekuju brojni zanimljivi sadržaji, a cijeli program pogledajte OVDJE.