Espirito Santo napušta Wolvese, stiže u Spurse?

Nogomet 21. svi 202119:15 > 19:34
Jordan Mansfield/Getty Images

Wolverhampton će nakon četiri sezone mijenjati trenera, objavljeno je iz kluba.

Nakon četiri godine u Wolverhamptonu, Nuno Espirito Santo napušta klub.

Portugalski stručnjak klub je vratio u Premier ligu, dva puta zaredom izborio visoku sedmu poziciju u ligi, a nakon slabije aktualne sezone iz uprave su odlučili kako je vrijeme za promjenu. Engleski mediji vrlo brzo su Espirita Santa postavili u poziciju za prvog kandidata kao novog trenera Tottenhama, no navodno to se neće dogoditi.

Nedjelja će biti poseban dan, drago mi je što će Molineux ponovno dočekati navijače kako bi se svi zajedno oprostili od sezone i druženja protekle četiri godine,” kazao je emotivni Espirito Santo.

Sezona Wolvesa bila je obilježena teškom ozljedom Raula Jimeneza koji nije igrao od listopada prošle godine, a uprava je u pogrešnom trenutku prodala Dioga Jotu  i  Matta Dohertyja, dok skupocjene zamjene Nelson Semedo i Fabio Silva nisu oduševili.

Pitanje jest tko će zamijeniti Espirita Santa, spominju se dva nova Portugalca Vitor Pereira i Rui Faria, međutim u klubu se neće žuriti s imenom novog trenera.