Emanuel Ivanišević (16), sin legendarnog Gorana Ivaniševića pokazuje zavidan teniski potencijal.
Dok Goran Ivanišević, u pratnji Novaku Đokoviću, trenutno boravi u Melbourneu, njegov sin Emanuel postao je državni prvak u konkurenciji parova, kategorije do 16 godina.
U paru sa Franom Sučićem iz kluba TK Split 1950, došao je do trofeja na turniru za mlade tenisače u Ogulinu.
Sučić je i u pojedinačnoj konkurenciji došao do finala, gdje je izgubio od klupskog suigrača Duje Markovine, prvog nositelja, koji je u prvom kolu izbacio baš mladog Ivaniševića sa 6-1, 6-2.
Goran je još ljetos pričao o potencijalu sina, nakon što je s Emanuelom odradio trening u Umagu.
“Dobio me jednom pa se malo razbahatio i morao sam ga prizemljiti. Ali sam mu dao do kraja godine da me dobije. I mogao bi. Ali ja njega psihički ubijem, malo ga iznerviram pa nema ritma, nabijam mu pa skraćujem… Ne mogu ja s njim trčati jer me sve boli, otpada… Guštamo, to je najvažnije.”, zaključio je Ivanišević.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC