Čilić u Queen’s Clubu počinje dvobojem s domaćim tenisačem

ATP 11. lip 202222:25 0 komentara
REUTERS/Dylan Martinez

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić (ATP - 17.) postavljen je za 7. nositelja ATP turnira serije 500 u londonskom Queen's Clubu, a ždrijeb mu je u prvom kolu za suparnika dodijelio 28-godišnjeg ljevorukog Britanca s pozivnicom Liama Broadyja (ATP - 144.).

U slučaju pobjede Čilića bi u drugom kolu čekao pobjednik dvoboja između Talijana Lorenza Musettija (ATP – 57.) i Kazahstanca Aleksandera Bublika (ATP – 42.).

Čiliću će ovo biti 15. nastup na turniru u Queen’s Clubu na kojem je dvaput bio pobjednik (2012. i 2018.) te još dvaput došao do finala (2013. i 2017.).

Prvi nositelj je ovogodišnji finalist Roland Garrosa Norvežanin Casper Ruud, a drugi nositelj je prošlogodišnji wimbledonski finalist Talijan Matteo Berrettini.

U turniru parova će kao drugi nositelji nastupiti Nikola Mektić i Mate Pavić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!