Murray 'junior' sredio Bornu za kinesko polufinale

ATP 27. ruj 201914:28 > 14:30
Minas Panagiotakis/Getty Images

Borna Ćorić nije imao šanse u četvrtfinalu turnira u Zhuhaiju, De Minaur je slavio sa 6:2, 4:6, 6:4.

Bradley Kanaris, Getty Images Sport

Borna Ćorić ponovno je velikom borbenošću izborio šansu za novim preokretom, ovoga puta protiv Alexa De Minaura, no mladi Australac na koncu je imao udarac više od najbolje rangiranog hrvatskog tenisača.

Nije se činilo da će se igrati treći set nakon što je De Minaur uzeo prvi set 6:2, a zatim i dva puta vodio s breakom prednosti u drugom. Međutim, već smo navikli na Ćorićeve lude preokrete, još jednom je uspio odvesti meč u treći set, ali ovoga je puta u završnoj dionici ostao bez goriva, nije došao niti do jedne break prilike dok je Australac iskoristio jednu koja mu je bila potrebna. Meč je trajao dva sata i 18 minuta.

De Minaur će u polufinalu igrati protiv Roberta Bautiste-Aguta koji je u dva lagana seta svladao Andreasa Seppija.