Raspored svih utakmica SP-a! Evo kada igra Hrvatska

Rukomet 12. sij. 202114:08
Podijeli:
HRS

Raspored utakmica svjetskog rukometnog prvenstva koje se održava u Egiptu od 13. do 31. siječnja.

SKUPINA A (Njemačka, Mađarska, Urugvaj, Zelenortski otoci)
15. siječnja:
18:00 Njemačka – Urugvaj
20:30 Mađarska – Zelenortski otoci

17. siječnja:
18:00 Njemačka – Zelenortski otoci
20:30 Mađarska – Urugvaj

19. siječnja:
18:00 Urugvaj – Zelenortski otoci
20:30 Mađarska – Njemačka

SKUPINA B (Španjolska, Tunis, Poljska, Brazil)
15. siječnja:
18:00 Španjolska – Brazil
20:30 Tunis – Poljska

17. siječnja:
18:00 Tunis – Brazil
20:30 Poljska – Španjolska

19. siječnja:
18:00 Španjolska – Tunis
20:30 Brazil – Poljska

SKUPINA C (HRVATSKA, Japan, Angola, Katar)
15. siječnja
15:30 Katar – Angola
18:00 HRVATSKA – Japan

17.siječnja
15:30 Katar – Japan
18:00 HRVATSKA – Angola

19. siječnja
15:30 Japan – Angola
18:00 HRVATSKA – Katar

SKUPINA D (Danska, Argentina, DR KOngo, Bahrein)
15. siječnja:
18:00 Argentina – DR Kongo
20:30 Danska – Bahrein

17. siječnja:
18:00 Argentina – Bahrein
20:30 Danska – DR Kongo

19. siječnja:
18:00 DR Kongo – Bahrein
20:30 Danska – Argentina

SKUPINA E (Francuska, Norveška, Austrija, SAD)
14. siječnja
18:00 Austrija – SAD
20:30 Norveška – Francuska

16. siječnja
18:00 Francuska – Austrija
20:30 SAD – Norveška

18. siječnja:
18:00 Francuska – SAD
20:30 Norveška – Austrija

SKUPINA F (Island, Portugal, Maroko, Alžir)
14. siječnja:
18:00 Alžir – Maroko
20:30 Island – Portugal

16. siječnja:
18:00 Maroko – Portugal
20:30 Island – Alžir

18. siječnja:
18:00 Portugal – Alžir
20:30 Island – Maroko

SKUPINA G (Švedska, Egipat, Čile, Češka)
13. siječnja:
18:00 Egipat – Čile

14. siječnja:
20:30 Švedska – Češka

16. siječnja:
18:00 Egipat – Češka
23:30 Švedska – Čile

18. siječnja:
18:00 Češka – Čile
20:30 Švedska – Egipat

SKUPINA H (Slovenija, Rusija, Južna Koreja, Bjelorusija)
14. siječnja
15:30 Rusija – Bjelorusija
18:00 Slovenija – Južna Koreja

16. siječnja
15.30 Bjelorusija – Južna Koreja
18:00 Rusija – Slovenija

18. siječnja
15:30 Južna Koreja – Rusija
18:00 Slovenija – Bjelorusija

DRUGI KRUG

SKUPINA I (A i B)
1. kolo – 21. siječnja:
A1 – B2
B1 – A2
A3 – B2

2. kolo – 23. siječnja:
A2 – B3
B2 – A1
A3 – B1

3. kolo – 25. siječnja:
B1 – A1
B2 – A2
B3 – A3

Skupina II (C i D)
1. kolo – 21. siječnja:
C1 – D2
D1 – C2
C3 – D2

2. kolo – 23. siječnja:
C2 – D3
D2 – C1
C3 – D1

3. kolo – 25. siječnja:
D1 – C1
D2 – C2
D3 – C3

Skupina III (E i F)
1. kolo – 20. siječnja:
E1 – F2
F1 – E2
E3 – F2

2. kolo – 22. siječnja:
E2 – F3
F2 – E1
E3 – F1

3. kolo – 24. siječnja:
F1 – E1
F2 – E2
F3 – E3

Skupina IV (G i H)
1. kolo – 20. siječnja:
G1 – H2
H1 – G2
G3 – H2

2. kolo – 22. siječnja:
G2 – H3
H2 – G1
G3 – H1

3. kolo – 24. siječnja:
H1 – G1
H2 – G2

H3 – G3

ČETVRTFINALE (27. siječnja)
1I – 2III (A)
1III – 2I (B)
1II – 2IV (C)
1IV – 2II (D)

POLUFINALE (29. siječnja)

Pobjednik A – Pobjednik B
Pobjednik C – pobjednik D

UTAKMICA ZA 3. MJESTO – 31. siječnja

FINALE – 31. siječnja

Komentari

Vaš komentar