Nikola Karabatić uskoro je napuniti 35 godina, a najavio da će od dresa reprezentacije oprostiti nakon Olimpijskih igara u Tokiju.
Nikola Karabatić najavio je kraj reprezentativne karijere. Jedan od najvećih, ako ne i najveći rukometaš svih vremena odlučio je otići nakon Olimpijskih igara u Tokiju.
– Moram smanjiti broj utakmica, a to će biti nauštrb Francuske. Moram misliti na obitelj, zdravlje, budućnost i karijeru, te sam odlučio da će Olimpijske igre u Tokiju, ako se plasiramo, biti zadnje utakmice za reprezentaciju – rekao je Karabatić pa dodao:
– Već sam u godinama i moram paziti.
https://twitter.com/jo_0717/status/1114508371925917696
Karabatić će uskoro napuniti 35 godina, a dres reprezentacije nosi od 2002.
Odigrao je preko 300. utakmica za trikolore i zabio 1185 golova. S reprezentacijom je dvaput bio olimpijski prva, triput europski, a četiri puta je osvajao svjetski.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC