Tko će naslijediti Vuju? 'Imamo 6 domaćih kandidata'

Rukomet 25. svi 202012:58 > 13:10
Getty Images, Alex Grimm

PPD Zagreb je na naš upit otkrio kakva je situacija po pitanju imenovanja novog trenera nakon odlaska Veselina Vujovića

Jučer je i službeno izašla vijest kako Crnogorac Veselin Vujović više nije trener Zagreba, čime su odmah počela nagađanja tko će biti njegov nasljednik.

Glavni menadžer kluba, Božidar Jović je za Sportske novosti rekao kako su mogući nasljednici Ivica Obrvan, Nenad Kljaić te Irfan Smajlagić.

Među medijima se provlače i imena Davora Dominikovića te Vlade Šole, no spomenuti dvojac je na upit Sport Kluba odbio komentirati te glasine.

Lars Ronbog/FrontzoneSport via Getty Images

Na upit koji smo službeno uputili na adresu PPD Zagreba, rečeno nam je kako je na popisu šest imena, a svi odreda su hrvatski treneri. O imenima nije bilo riječi.

“Imamo šest kandidata za klupu PPD Zagreba. Sve su hrvatski treneri, a odluka bi trebala biti donesena u idućih tjedan dana. Klupska uprava će porazgovarati sa svakim od kandidata, predložiti poslovne i financijske uvjete i onda ćemo službeno izaći u javnost s više informacija”, rekli su nam iz PPD-a Zagreb.