United potvrdio odlazak Pogbe, zamjenu našli u Barci

Nogomet 1. lip 202213:50 > 13:50 0 komentara
Guliver

Manchester United i službeno je potvrdio da će Paul Pogba krajem ovog mjeseca kao slobodan igrač napustiti klub.

Pogba se na Old Trafford vratio u kolovozu 2016. u transferu teškom 105 milijuna eura iz Juventusa, a čini se da je sada na dobrom putu da se vratio u Torino.

Francuski veznjak ove sezone odigrao je 27 utakmica za Crvene vragove, zabio je jedan gol i dodao devet asistencija.

Manchester United idealnu zamjenu za njega vidi u Frenkieju de Jongu iz Barcelone.

Spremni su čak platiti 85 milijuna eura za njega, no problem je što Nizozemac želi ostati u Barceloni te ga interesira samo klub koji igra Ligu prvaka.

Trener Katalonaca želi da ostane, no možda će ga Barcelona biti prisiljena prodati zbog loše financijske situacije.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!