Što bi Dinamo bez ‘Belog’!?

Europa 19. velj 202113:27 0 komentara

Nije ga bilo ni na mapi do početka studenog, Zoran Mamić bio ga je spreman dati Hajduku, iako je Dinamo za njega u siječnju 2019. platio 2,6 milijuna eura.

Iyayi Believe Atiemwen čekao je svoju priliku do početka studenog kada je ušao protiv Wolfsbergera gdje mu je 16 minuta na terenu bilo dovoljno da golom donese pobjedu 1:0.

I nakon toga u jesenskom dijelu sezone je minute dobivao na kapaljku, u Europskoj ligi tek 12 minuta protiv CSKA, a u HNL-u tek 26 minuta u tri utakmice.

Na proljeće Beli je igra ipak malo više, dobio je priliku u tri utakmice zaredom u HNL-u i u sve tri se upisao u strijelce.

A onda se opet prometnuo u Mamićevog džokera u Europskoj ligi. Samo 26 minuta na terenu mu je bilo dovoljno da se još jednom upiše u strijelce, ovog puta da zabije gol za pobjedu 3:2 protiv Krasnodara.

Atiemwen ima uistinu nevjerojatne brojke ove sezone. Gol u HNL-u zabija svakih 65 minuta, a u Europi pomalo nevjerojatnih 27 minuta.