Olimpija žestoko optužila Prosinečkog uslijed otkaza!

Nogomet 2. srp 202212:55 > 12:55 0 komentara
Guliver Images

Robert Prosinečki najavio je novinsku konferenciju u subotu od 13 sati kako bi ispričao svoju stranu događaja vezanih za naprasan odlazak iz Olimpije.

Prosinečki je dobio otkaz samo tri mjeseca nakon preuzimanja klupe, i to na ružan način. Proteklih dana traje medijski sukob dvije strane, a prije nego će ‘Žuti’ izaći pred novinare oglasili su se iz Olimpije.

Njihovo priopćenje prenosimo u cijelosti.

Robert Prosinečki je za danas u 13 sati najavio press konferenciju na kojoj će progovoriti o događanjima posljednjih dana i tjedana.

No, NK Olimpija Ljubljana prije toga želi ispričati svoju stranu priče.

Robert Prosinečki nekada je bio vrhunski nogometaš, a danas živi kako je navikao!

Ne želi biti primjer igračima i slijediti klupsku filozofiju i vrijednosti.

Nakon što je klub najavio njegov odlazak s mjesta trenera, u javnost iz sata u sat dolazi sve više neodrživih tvrdnji i floskula.

Ali nitko ne zna da je tijekom priprema stručni stožer nekoliko puta (gotovo svaki dan) kartao do 4 ujutro uz alkohol i cigarete.

Osim toga, kao trener je neodgovorno odgađao ili čak otkazivao zakazane treninge.

Naposljetku, otkazao je trening bez konzultacija s predsjednikom ili direktorom kluba dva dana prije završetka priprema.

Iz naše perspektive, sve ove činjenice same po sebi bile bi dovoljan razlog za razlaz s trenerom koji ovako radi u prvoligaškom društvu. Ali želimo ostaviti prošlost iza sebe i pozitivno gledati u budućnost!

Danas, u subotu 2. srpnja 2022., predsjednik Adam Delius složio se s novim trenerom koji ima dovoljno iskustva u Europi i orijentiran je na vrijednosti. Klub će trenera i njegovu momčad javnosti predstaviti u ponedjeljak ujutro.

Od sada će sve poslovne odnose u klubu izravno nadzirati predsjednik kluba Adam Delius i dopredsjednik dr. Christian Dollinger.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!