Sinjski dijamant odlučio o svojoj budućnosti

Slovenija 21. velj 202017:16 > 17:19
Bernd Müller/Bongarts/Getty Images

Napadač iz Sinja te bivši hajdukovac Ante Vukušić odlučio je da će potpisati novi ugovor s ljubljanskom Olimpijom

Hrvatski nogometaš Ante Vukušić (28) potpisao je novi ugovor s ljubljanskom Olimpijom, trenutačno vodećom ekipom slovenske prve lige i višestrukim prvakom, objavio je u petak Vukušićev klub za koji on igra od ljeta prošle godine.

Napadač iz Sinja, bivši hajdukovac, novim je ugovorom za Olimpiju vezan do lipnja 2022. godine. Vukušić je trenutačno je vodeći strijelac u slovenskoj prvoj ligi, te jedan od najzaslužnijih što je klub nakon jesenskog dijela prvenstva vodeći na tablici. Otkako igra za Olimpiju na 25 utakmica postigao je 17 golova te šest asistencija.

“Sretan sam i zahvalan za ponuđenu priliku u Olimpiji koja je prepoznala moj trud i golgeterski učinak”, kazao je Vukušić prilikom potpisivanja ugovora, dodavši da ga to još više motivira i da s ekipom želi osvojiti naslov prvaka.

Predsjednik Olimpije Milan Mandarić rekao je kako je zadovoljan što je ugovor produžen s odličnim igračem i prvim strijelcem lige, te da to pokazuje kako klub radi na dugi rok i želi nove uspjehe.