Rebić zabio golčinu u pobjedi Milana, zaigrao i Mandžukić

Nogomet 18. tra 202114:29 > 14:29
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Nogometaši Milana slavili su u 31. kolu Serie A protiv Genoe 2:1, a u prvom planu bili su i hrvatski igrači.

U 13. minuti na San Siru je već bilo 1:0 za domaćine, zabio ga je Ante Rebić. Rebić je pogodio lijevom nogom s ruba kaznenog prostora u suprotni kut vratara Genoe koji se bacio, ali nije imao šanse doći do lopte.

U 37. minuti Genoa je izjednačila preko Destra. U 57. minuti u igru je ušao i Marko Pjaca umjesto spomenutog strijelca Genoe, a pet minuta kasnije teren San Sira osjetio je i Mario Mandžukić.

Napadi Rossonera su se isplatili, s obzirom na to da je u 68. minuti talentirani napadač gostiju Scamacca postigao autogol i to je na kraju presudilo Genoi.

Milan se učvrstio na drugom mjestu sa 66 bodova, dok vodeći Inter ima 74 boda i utakmicu manje, pošto večeras gostuje Napoliju. Već za tri dana Milan igra novu utakmicu, a ugostit će Sassuolo.

Genoa s 32 boda još nije osigurala ostanak u Serie A, ali ima dobru priliku osvojiti vrijedne bodove sredinom idućeg tjedna, kada će ugostiti Benevento.