Rebić poludio na suca pa mu se unio u lice

Nogomet 17. sij 202222:15 > 22:17
GuliverImages

Nogometaši Milana upisali su domaći poraz od Spezije (1:2) u sklopu 22. kola Serie A.

U sudačkoj nadoknadi odvijala se prava drama, a na kraju je s(p)retnija bila momčad Spezije koja je slavila golom Gyasija u petoj minuti sudačke nadokande.

Ante Rebić je skoro postao junak – ušao je u igru u 84. minuti, a u drugoj minuti sudačke nadoknade asistirao je Junioru Messiasu za 2:1 Milana. Međutim, sudac je poništio taj gol.

Rebić je pobjegao protivničkom igraču i proigrao Messiasa, a istog trena srušen je prekršajem protivničkog igrača.

Sudac Serra je svirao prekršaj za Milan, koji je umjesto gola dobio slobodan udarac.

Rebić se nije mogao pomiriti s tom odlukom te se sucu odmah unio u lice. Dvije minuta kasnije Milan je primio gol i ostao i bez remija.