Biuk želi u Italiju, Hajduk traži veću odštetu

Nogomet 12. kol 20229:22 > 9:24 0 komentara
Srecko Niketic/Pixsell via Guliver Images

Stipe Biuk najveći je eksponat Hajduka na ovoljetnom tržištu igrača.

Hajduk na prodaji Biuka želi zaraditi velik novac, a upravo takvo razmišljanje za sada koči njegov transfer u talijanskog prvoligaša Sampdoriju.

Kako piše internet portal posvećen informacijama iz tog kluba sampnews24.com, Biuk je prihvatio ponudu Sampdorije, međutim transfer neće biti realiziran dok se ne ispuni zahtjev Hajduka za odštetom koja bi trebala biti u rasponu od šest do osam milijuna eura.

No, ako su istiniti navodi da talijanski klub ne želi odmah Biuka u prvoj momčadi već ga namjerava ostaviti na kaljenju u svojoj omladinskoj ekipi, postavlja se pitanje zašto je igrač Hajduka prihvatio takvu opciju, a istovremeno daje odgovor zašto Talijani ne žele platiti velik novac koji traži klub s Poljuda.

Sampdoria je, još jednom navodno, ponudila 4,5 milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!