'Novi ugovor? Bolje novi suigrač koji zna dodati loptu'

Serie A 18. velj 20193:44 > 3:49
Emilio Andreoli/Getty Images

Supruga i agentica Maura Icardija Wanda Nara poručuje da njezin muž želi ostati u Interu, kao i da mu je veoma teško palo oduzimanje kapetanske vrpce. Iz Intera poručuju da nikada nisu sumnjali u Maura.

Mauro Icardi je imao težak tjedan. Najprije mu je oduzeta kapetanska vrpca zbog toga što nema napretka u potpisivanju novog ugovora s Interom, a Argentinac je zatim odbio da putuje s momčadi na utakmicu Europske lige protiv bečkog Rapida. Navijači Intera problem vide u Maurovoj supruzi Wandi koja mu je i agent i koja je još jednom izašla u medije s pričom o tome kako je cilj da argentinski napadač ostane u Milanu.

– Željela bih da Mauro bude malo više zaštićen od kluba. Teško je reći dolaze li zlonamjerne i netočne spekulacije iz kluba ili je izvor izvan njega. Ako bih ja birala između novog ugovora i dolaska nekog igrača koji bi dao barem pet dobrih dodavanja Icardiju po utakmici, izabrala bih ovo drugo”, proučila je Wanda

Icardi je inače propustio meč Serie A između Intera i Sampdorije zbog navodne ozljede koljena, a Wanda kaže da se nije plašila doći na utakmicu iako su joj u subotu gađali auto kamenjem. Ona je dodala i kako je Icardi bio u šoku zbog toga što mu je oduzeta kapetanska vrpca.

– Neki kažu da je vrpca beznačajna, ali za Maura je to bilo kao da su mu uzeli nogu. On nosi taj dres s toliko ponosa, da ako treba donositi odluke o novcu ili prema ljubavi prema dresu, uvijek je birao dres. Nije bilo nikakvog upozorenja da će se to dogoditi, a ja sam konstantno u kontaktu s Interom, a saznali smo za to preko Twittera. Ništa mi nisu rekli o tome, a imali smo sastanak od tri sata. Mauro je dao 120 golova u ovom dresu i on vjeruje u ovu momčad. Mi smo obitelj ‘interista’, bilo da on igra ili ne. Inter je moja obitelj. Pozvala sam Marottu i zamolila ga da Icardi ponovno igra jer mu to mnogo znači. Nama nikada nije bila namjera otići iz Intera – poručila je Wanda u emisiji Tiki taka.

U istoj emisiji je sudjelovao i direktor Intera Giuseppe Marotta koji se javio telefonom kako bi razgovarao s Wandom.

– Hoćemo smiriti situaciju jer je odluka donesena, a takve stvari su potrebne u obitelji kako bi djeca rasla. Pokušao sam Mauru objasniti ovaj potez, i trener je pokušao također. Bilo mi je žao vidjeti Wandu kako plače, ali sve radimo za dobro Intera, Maura i navijača. To je bila dobra odluka. Nikad nismo sumnjali u Icardijev profesionalizam. Uskoro ćemo razgovarati o ovome ako ona želi – rekao je Marotta.