Bivši igrač Dinama na meti tri europska velikana?

Serie A 12. sij 202019:30 > 19:36
Marco Luzzani, Getty Images

Odlične igre u Veroni reprezentativca Kosova Amir Rrahmanija probudile su interes mnogih europskih klubova

Izgleda kako je reprezentativac Kosova Amir Rrahmani došao na svoje. Bivši igrač Dinama preselio je u Veronu prije pola godine za dva milijuna eura.

Otad se stošta promijenilo jer Rrahmani je pobudio veliki interes Napolija zbog svojih odličnih igara, a talijanski Sky Sport piše kako su se u igru uključila još tri kluba: Chelsea, Manchester United te Borussia Dortmund koji su danas došli pogledati susret Verone i Genoe.

Rrahmani je ove sezone odigrao 18 utakmica (ukupno 1639 minuta) kod Ivana Jurića u Veroni i odličnim je nastupima izazvao pažnju europskih velikana, koji bi ga željeli dovesti već sad u siječnju ili najkasnije na ljeto.

Talijanski novinar Gianluca di Marzio pisao je ranije kako je Rrahmani već dogorio prelazak u Napulj kod Gattusa, ali očito još nije došlo do službene potvrde.