United potvrdio Casemira, stižu igrači Ajaxa i Barcelone

Nogomet 19. kol 202221:46 > 21:48 0 komentara
Guliver Images

Manchester United se zahuktao u završnoj fazi prijelaznog roka, a uslijed lošeg početka sezone.

Klub s Old Trafforda ubrzano traži pojačanja kako bi spasio sezonu koja je tek počela, a nakon što je potvrđen transfer Casemira iz Real Madrida, Manchester United je blizu dogovora o transferu još dva igrača.

Dobar dio ljeta United pregovara s čelnicima Ajaxa oko krilnog napadača Antonyja, čini se da su napokon slomili njihov otpor. Nizozemski prvak je prvotno odbio 80 milijuna eura, a klubovi će se naći na okruglih stotinu koji će biti uvjetovani dodatnim bonusima.

Antony je u dresu Ajaxa od dolaska 2020. goidne postigao 25 pogodaka u 81 nastupu.

United je također u završnoj fazi pregovora s Barcelonom oko desnog beka Sergina Desta što je pomalo iznenađujuć transfer s obzirom da je fokus čelnika momčadi iz Manchestera čitavo ljeto bio Frenkie de Jong.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!