Perišić dobio novog suigrača u Spursima

Nogomet 14. lip 202216:00 > 16:04 0 komentara
Paul Terry / Sportimage(Credit Image: © Paul Terry/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Tottenham nastavlja s osnaživanjem momčadi za novu sezonu. Dogovorio je dolazak veznjaka Brightona Yvesa Bissoume (25) u transferu vrijednom 25 milijuna eura...

Bissoumi je istjecao ugovor s Brightonom sljedećeg ljeta, a zahvaljujući odličnim igrama povezivalo ga se brojnim engleskim klubovima poput Arsenala, Aston Ville i Evertona.

Reprezentativac Malija stigao je u Brighton 2018. iz Lillea za 15 milijuna funti, a prije konačnog potpisa za Spurse čeka ga još liječnički pregled u četvrtak.

On je treće pojačanje Tottenhama u ljetnom prijelaznom roku nakon što u klub kao slobodni igrači stigli hrvatski reprezentativac Ivan Perišić iz Intera i vratar Fraser Forster iz Southamptona.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!