Legenda Liverpoola: ‘Ne budite naivni, doći će netko gori’

Nogomet 21. tra 202115:30 0 komentara
Clive Brunskill/Getty Images

Navijači Liverpoola nakon propadanja Superlige traže odlazak vlasnika kluba John. W. Henryja, no klupska legenda John Barnes smatra ih naivnima.

Urušavanje Superlige mnogi vide kao pobjedu navijačkog pokreta i većina želi da svi koji su bili uključeni u njeno osnivanje odu, ali Barnes razmišlja drugačije. “Ako su navijači Liverpoola nezadovoljni i žele da Henry napusti klub, kome bi ga prodali? Nekome tko ima još više novca? Što misle na koji način je ta osoba stekla novac? Stekla ih je tako što je ulagala u stvari koje se njoj isplate i vrate, neka ne budu naivni”, rekao je bivši krilni igrač.

Osim toga je i dao prijedlog kako se stanje u nogometu može srediti. “Jedini način da iskontroliramo ono što se događa u nogometu je da uvedemo salary cap koji ćemo stalno nadzirati, preispitivati i dorađivati. Premiership mora biti uređen tako da svi počnu s iste točke i da svi mogu potrošiti istu količinu novca”, zaključio je.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!