Kane najavio razgovor s gazdom, pa neizravno poručio…

Premier League 21. svi 202123:49 > 23:51
AP Photo/Darko Bandic

Harry Kane bit će jedna od zvijezda ovoljetnog prijelaznog roka, a mnogi se pitaju gdje bi mogao preseliti.

Ukupno gledajući, Harry Kane je u Tottenhamu proveo 16 godina života, a danas kada je jedan od najboljih napadača svijeta želi igrati Ligu prvaka što mu Spursi ne mogu ponuditi.

Nakon 16 godina vjernosti klubu mislim da mogu reći kako imam dobar odnos sa šefom (Daniel Levy) i da možemo razgovarati otvoreno o svemu. Nikad nisam rekao da ću zauvijek ostati u Tottenhamu kao što nisam rekao da ću otići. Želim igrati Ligu prvaka, protiv najboljih svjetskih momčadi….” zavapio je najbolji strijelac ovogodišnjeg Premiershipa (sa Salahom).

Dok se mnogi pitaju gdje bi Kane mogao završiti odnosno tko će širom otvoriti klupsku blagajnu i platiti ogromnu odštetu, sam napadač neizravno je odgovorio na to pitanje.

Kevin De Bruyne je poseban nogometaš, čovjek s vizijom, zaista je nevjerojatno gledati kakve asistencije dijeli svojim suigračima.”

Manchester City svakako je klub koji bi bez problema platio kakvu god odšetu Daniel Levy zatraži, no već su se najavili i drugi klubovi poput Chelseaja i Manchester Uniteda. Kane je u Spursima postigao 220 pogodaka u 334 utakmice.