Gerrard u Aston Villi želi Barišića

Nogomet 22. stu 202122:25 > 22:26 0 komentara
AP Photo/Armando Franca

Otočki mediji pišu da novi trener Aston Ville Steven Gerrard želi u Birmingham dovesti Bornu Barišića iz svog dojučerašnjeg kluba Rangersa.

Gerrard namjerava pojačati konkurenciju na poziciji lijevog beka i 29-godišnjeg hrvatskog igrača vidi kao idealno rješenje. Mediji najavljuju da bi se ovaj transfer mogao realizirati već u zimskom prijelaznom roku i da bi Rangers morao izdvojiti oko osam milijuna funti (9.5 milijuna eura).

Barišić ove godine ne igra u najboljoj formi, ali Gerrard ne zaboravlja da je prošle sezone bio jedan od najistaknutijih igrača u njegovoj momčadi. Rangers je osvajanjem titule prekinuo dugogodišnju dominaciju Celtica u Škotskoj.

Mediji pišu da bi Gerrard pored Barišića rado doveo još dvojicu igrača iz svog dojučerašnjeg kluba, Glena Kamaru i Ryana Kenta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!