City obranu naslova počinje protiv Tottenhama

Nogomet 16. lip 202111:40 > 11:56
Pool via REUTERS/Carl Recine

Premier liga je objavila raspored utakmica za sezonu 2021/22, koja započinje 14. kolovoza.

Manchester City, branitelj titule, već u prvom kolu će imati težak zadatak. Građani će u Londonu gostovati ekipi Tottenhama. Aktuelni prvak Europe Chelsea ugostit će Crystal Palace, dok će Manchester United dočekati ekipu Leedsa.

Liverpool, koji je u posljednjem kolu prošle sezone izborio mjesto u Ligi prvaka, odmjerit će u gostima snage sa novim klubom u elitnom društvu, ekipom Norwicha, dok će Arsenal gostovati još jednom novom članu Premier lige, Brentfordu.

Posljednje kolo prvenstva odigrat će se 22. svibnja 2022. godine. Utakmice najkvalitetnije lige na svijetu i ove godine moći ćete ekskluzivno pratiti na kanalima Sport kluba.