Blagdani na SK: Nakon purice i kolača – Boxing day!

Premier League 21. pro 20209:22 > 24. pro 2020 16:56
SK

U blagdanskom ozračju ima i zanimljivih sportskih događaja

Stigao nam je posljednji tjedan u godini, ali u programu Sportklub televizije nema puno mjesta za predah. Uz bakalar, puricu s mlincima i kolače naši će komentatori biti u punom pogonu. Premier league, Primera, Euroliga, NFL – sadržaj je koji vas i tako drže napetima pred tv ekranom. Uz to bogati sadržaj i za ljubitelje hokeja na ledu, odbojke

Boxing day, poseban je dan u engleskom ali i svjetskom nogometu. Taj je dan posvećen obiteljima, onima slabijeg imovinskog stanja, pa su i ulaznice jeftinije. Nažalost, ova 2020. godina je bila posebna, pandemija je zaustavila sve.  U Engleskoj je uveden i novi lockdown, tako da publike neće biti na tribinama.

Alex Grimm/Getty Images

Poslaticu Boxing day (26. 12., Štefanje, Stipanovo) možete vidjeti na Sportklubu 1  u 18. 30. Arsenal koji se nalazi u krizi (osvojili su samo 14 bodova) dočekuje Chelsea. Istog dana u 13.30 Leicester će ugostiti Manchester United, a od 21 sat Manchester City će protiv Newcastlea tražiti nove bodove.
Kako se ne bi sve odigralo u subotu, kako je nekad bio običaj, u nedjelju će biti – nastavak Boxing day-a.
Na SK 1 Leeds i Burnley u 13.30 sati, West Ham – Brighton u 15:15, a u 17.30 Liverpool i dojučerašnji klub Slavena Bilića WBA.

Naomi Baker, Getty Images Sport

Na sam Božić u 22:30 sati na SK 1 za sve one koji vole NFL utakmica New Orleans i Minnesota. U subotu Detroit i Tampa Bay u 19:00 na SK 3, u 02:15 na SK 1 Las Vegas i Miami. U nedjelju ostale utakmice NFL-a.