Martial još pet godina na Old Traffordu

Premier League 30. sij 201912:21 > 31. sij 2019 14:24
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Francuski napadač Anthony Martial potpisao je novi ugovor s Manchester Unitedom pa će na Old Traffordu ostati do 2024. godine.

Menadžer Ole Gunnar Solskjaer prošlog tjedna nagovijestio je da će doći do produljenja ugovora s Martialom, a tada je istaknuo i da očekuje pozitivan rasplet pregovora.

Martial je 2015. godine prešao iz Monaca u Manchester United za 36 milijuna funti, a od tada je na 161 utakmica za Crvene vragove postigao 46 golova.

Prošlog ljeta se mnogo nagađalo o sudbini francuskog nogometaša, dok je menadžer bio Jose Mourinho očekivalo se da Francuz napusti klub. Ipak, Mou je smijenjen, a Martial je ipak ostao u klubu.

Uživam u vremenu koje provodom u klubu. Otkad sam došao osjećam se kao dio Unitedove obitelji. Ovaj klub želi trofeje i siguran sam da sljedeći nije daleko”, rekao je Martial.