Stoke se provukao kod Leicestera, izvukli 1-1

Premier League 24. velj 201815:17 > 15:25
Getty images/Michael Regan

Sudar Leicester Citya i Stoke Citya je donio veliku tugu domaćim navijačima, s obzirom na to koliko su imali šansi u zadnjh 10 minuta, a na kraju se morali zadovoljiti s 1-1.

Stoke je došao do prednosti u prvom poluvremenu zahvaljujući sjajnom golu Shaqirija, igrala se 43. minuta. U 70. minuti je domaćin poravnao, autogol vratara Butlanda za 1-1. I tu kreće Leicesterovo traganje za novim pogotkom, s vrlo jakim pritiskom na Stokeov gol.

U zadnjih je 15ak minuta Leicester dva puta pogodio vratnicu, a mrtvu je šansu promašio i Mahrez kada je išao na golmana potpuno sam, ali nije zabio. Sve u svemu dobra utakmica uz podjelu bodova, gdje zadovoljniji ipak mogu biti gosti, iako su i dalje u zoni ispadanja i potrebne su im pobjede. Leicester je s ovim bodom došao do 7. mjesta na tablici PL.