Saul šokirao navijače Atletica: 'Novi klub za tri dana'

Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Vezni nogometaš Atletico Madrida Saul Nigez objavio je na Twitteru da će za tri dana objaviti ime svog novog kluba.

“Novi klub. Oglasit ću se za tri dana,” napisao je Saul.

Pojedini španjolski i engleski mediji špekuliraju da bi njegova sljedeća stanica u karijeri mogao biti Manchester United.

25-godišnji igrač je ponikao u klubu iz Madrida i od 2013. je u seniorskom pogonu madridskog kluba. Saul ima ugovor sa Atleticom do 30. lipnja 2026, a Transfermarkt procjenjuje da trenutno vrijedi 72 milijuna eura.

Španjolac je ove sezone odigrao 37 utakmica u svim natjecanjima, a postigao je tri gola.

Španjolsko prvenstvo je zbog pandemije koronavirusa prekinuto u ožujku, a bit će nastavljeno 11. lipnja dvobojima 28. kola.

Atletiko je u trenutku prekida bio šesti sa 45 bodova, dok će se za titulu boriti Barselona (58) i Real Madrid (56).

Planirano je da se La Liga završi 19. jula, a sve mečeve ćete moći da pratite na kanalima Sport Kluba.