Legenda Lazija i Milana preuzima treći klub karijere

Nogomet ostalo 17. lip 201922:37 > 22:41
Gabriele Maltinti / Stringer

Legendarni stoper Lazija i Milana, igrač s 20 godina iskustva, svjetski prvak s Italijom 2006. godine pronašao je novi klub u kojem će nastaviti graditi svoj trenerski pedigre.

Riječ je o Alessandru Nesti, nekadašnjem igraču Lazija i Milana u kojima je proveo čitavu 20-godišnju nogometnu karijeru. Barem onaj važniji dio, kada je već sve bilo gotovo odigrao je dvije godine u MLS-u i Indiji.

No, puno važnije u sadašnjosti, 43-godišnji Nesta pokušava istesati trenerski rezime, imao je već dvije neuspješne epizode, najprije u Miamiju, a do nedavno u Perugi. Međutim, ponovno je dobio priliku, a ona stiže od čelnika novopečenog drugoligaša Frosinonea, Maurizija Stirpea.

Nesta je potpisao dvogodišnji ugovor, a uprava od njega očekuje ekspresan povratak u Serie A.