Tadić igrač mjeseca: Želimo izbaciti Juve s Ronaldom

Nogomet ostalo 6. tra 201910:40 > 10:42
David Ramos, Getty Images Sport

Nogometaš Ajaxa Dušan Tadić proglašen je za najboljeg igrača nizozemske Eredivisie za mjesec ožujak, a u razgovoru za FOX Sports istaknuo je da ga priče o odlasku iz Amsterdama ne zanimaju.

Srpski reprezentativac igra fantastično ove sezone, a poseban dojam ostavio je u maestralnoj partiji protiv madridskog Reala na Santago Bernabeu, kad su i počela nagađanja o prelasku u neki od najjačih eropskih klubova.

Nisam razgovarao sa svojim agentom o transferu. Ne želim trošiti energiju na takve stvari. Dogovorili smo se da mi ništa ne govori jer se želim fokusirati na završetak sezone sa Ajaxom. Najvažnije je da sam ovdje sretan i da uživam u igri. Vidjet ćemo što će biti. Volim ovaj klub i sve oko njega.”

Tadiću ugovor sa “Kopljanicima” ističe 2022. godine.

Tadić sa 20 golova i 8 asistencija drži Ajax u borbi za titulu u Nizozemskoj. Vodeći PSV bježi dva boda poslije 28 kola i do kraja ih očekuje mrtva utrka.

Sa druge strane, protivnik u četvrtfinalu Lige prvaka bit će Juventus sa Cristianom Ronaldom. Tadić i Ronaldo susreli su se nedavno i u susretu Srbije i Portugala, kad je Cristiano Ozlijedio.

Rekao sam mu da se nadam da će se brzo oporaviti, ali sam mu rekao da to bude poslije utakmica sa nama. Šalim se, naravno da želim igrati protiv velikih igrača. Ako igramo protiv najjače momčadi Juventusa, onda oni neće imati izgovor ako izgube. Bolje je ako svi igraju“, zaključio je 30-godišnji veznjak za Fox Sports.