Naš mladi reprezentativac od ljeta u Premier ligi!

Nogomet ostalo 5. ožu 20198:17 > 8:26
Leicester City FC

Hrvatski nogometaš Filip Benković trenutno nastupa za Celtic u koji je došao na posudbu iz Leicestera, ali čini se kako se na ljeto vraća među Lisice.

Benković je svojim nastupima u Celticu oduševio navijače i struku momčadi iz Glasgowa, koji su željeli da ostane u njihovom klubu.Međutim, izgledno je da će se bivši dinamovac vratiti u Leicester nakon što je taj klub preuzeo dosadašnji trener Celtica Brendan Rodgers.

Filip je sjajan igrač i jako dobro ga poznajem, na ljeto se vraća u Leicester. On je vrlo zreo igrač za nekog s 21 godinom, impozantne je visine i dominantan u oba kaznena prostora. Zna igrati, dobro čita igru i stvarno je dobar dečko, rekao je Rodgers o 21-godišnjem Hrvatu.

Benković je u Leicester stigao prošlog ljeta iz Dinama za 11 milijuna eura, ali je brzo nakon toga proslijeđen na posudbu u Celtic.