Veliki peh za Bilića, Sluga ponovno primio 'tricu'

Nogomet ostalo 26. pro 201918:14 > 18:23
Lewis Storey, Getty Images Sport

West Brom bio je na koračić od nova tri boda, međutim ispustili su veliku priliku u samoj završnici dvoboja.

Laurence Griffiths / Staff

Filip Krovinović doveo je West Brom u vodstvo već nakon pet minuta dvoboja kod Barnsleyja, bio je to njegov prvijenac od ljetnog dolaska u Englesku, međutim ipak nije bilo pretjeranog veselja za momčad Slavena Bilića, u 90. minuti domaćin je izjednačio preko Halmea.

Nije to bila dobra utakmica za Bilićevu momčad, Barnsley je stvarao više prilika, čak 22 puta gađali su vrata gostiju (sedam WBA), no na kraju i oni su se morali zadovoljiti ‘samo’ bodom.

Simon Sluga, nakon što je šest utakmica prosjedio na klupi za rezerve, drugi dvoboj zaredom branio je za svoj Luton, međutim ponovno je primio tri pogotka. Gledatelji na stadionu Kenilworth Road vidjeli su čak šest golova, strijelci za domaće bili su LuaLua, Collins i Cornick, dok su Fulhamu bod osigurali Reid, Mitrović i u 93. minuti ponovno Jamajčanin Bobby Reid.

Nakon 24 odigrane utakmice, West Brom i dalje drži vodeće mjesto s 51 bodom, tri manje s utakmicom manjka ima Leeds, a treći Brentford pobjedom nad Swansejem (3:1) stigao je do 40 bodova. Luton s 21 bodom drži 22. poziciju.