Brazilac Neymar na izlaznim vratima je svog kluba PSG-a.
Najskuplji nogometaš svijeta ne krije da želi napustiti PSG, a ova bi mu se želja mogla i ostvariti do kraja prijelaznog roka. Povezuje se Neymar sa španjolskim velikanima Real Madridom i Barcelonom. Za sada je mnogo bliži svom nekadašnjem klubu Barci, a pregovori o razmjeni sa PSG-om su počeli.
Mnogobrojni ugledni mediji su prenijeli kako je katalonski velikan poslao izuzetno zanimljivu ponudu francuskom prvaku, a ona sadrži dvojicu nogometaša i novac.
Ponuđeni su Parižanima Philippe Coutinho i Ivan Rakitić, te čak 100 milijuna eura, što je svakako primamljiva ponuda. Uprave Barcelone i PSG-a vodile su višesatne pregovore u francuskoj prijestolnici, no konačan dogovor nije postignut.
La une du journal L'Équipe de ce mercredi 13 août.
? Le journal > https://t.co/P27cwFX7Fs
? Le numérique > https://t.co/HMwYYvN61y pic.twitter.com/KYYqegq7xm— L'ÉQUIPE (@lequipe) August 14, 2019
Kako javljaju inozemni mediji, nije postignut značajan napredak u pregovora, a sjedećih dana klubovi će nastaviti pregovarati.
Unatoč tome što danas nije nađen zajednički jezik, uprava Barcelone nije obeshrabrena i želi i dalje vratiti Neymara, iako Parižani imaju zahtjeve koji se ne dopadaju Kataloncima.
Mada, velika je mogućnost da na kraju, ako klubovi dogovore prelazak Neymara, Philippe Coutinho završi u Parizu. Ipak, problem predstavlja Ivan Rakitić koji ne želi napustiti Nou Camp, pa će Barca očigledno do 2. rujna morati raščisti sve i sa hrvatskim nogometašem.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC