Nogometaši Barcelone u susretu su 6. kola španjolskog prvenstva na svom Camp Nou svladali Las Palmas sa 2-1 81-0) i tako se barem nakratko vratili na vrh ljestvice.
Strijelac oba gola za Barcelonu bio je Luis Suarez (25, 54), a nakon što je Neymar u 66. minuti promašio 11-erac za 3-0, Jonathan Viera (88) je u samoj završnici smanjio na konačnih 2-1. Leo Messi morao je napustiti igru već u desetoj minuti zbog ozljede koljena.
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je čitav susret za Barcleonu koja sada ima 15 bodova, dva više uz utakmicu više od Real Madrida, Celte i Villarreala, koji će svoje utakmice 6. kola igrati kasnije večeras. Real će ugostiti Malagu, Villarreal će na svom terenu igrati protiv Atletico Madrida, a Celta gostuje kod Eibara. Las Palmas je 12. s pet bodova.
Author: A. S. / HINA Foto: Tanjug/AP Photo/Manu Fernandez
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC