Jorge Mendes, menadžer nogometaša Real Madrida Cristiana Ronalda je izjavio da će, ako dođe do mogućeg transfera, portugalski nogometaš koštati najmanje 398 milijuna eura.
Mendes je za britanske medije istaknuo da je 29-godišnji Ronaldo “najbolji sportaš na svijetu te da se ne može uspoređivati s ostalima”.
“Odštetna klauzula za njega je milijardu eura. Skoro je nemoguće otkupiti nekoga poput njega. Ali ako ga Real Madrid odluči prodati, klub koji ga bude želio za njega će morati osigurati najmanje 398 milijuna eura”, rekao je Mendes.
Dodao je da španjolski klub neće lako dozvoliti prelazak Ronalda u neki drugi klub.
“Ronaldo će svoju nogometnu karijeru završiti u Real Madridu, i neće ići iz tog kluba”, kazao je Mendes.
Ronaldo je ove sezone u dresu Real Madrida u 31 utakmici postigao 36 golova pritom upisavši 17 asistencija.
Author: sportklub (Foto: EPA)
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC