Karim Benzema nastupom protiv Manchester Cityja u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka upisao je povijesni jubilej što se tiče utakmica za Real, a španjolski mediji tvrde da Madriđani ovise o njemu u susretu s Barcelonom.
“Benzema je u dvoboju protiv Cityja u Ligi prvaka postao šesti igrač u povijesti Reala s barem 100 nastupa za Real u Ligi prvaka. Prije Benzeme to je uspjelo Cristianu Ronaldu (101), Robertu Carlosu (107), Ramosu (124), Raulu (130) i Casillasu (150).
Francuz u karijeri ima čak 118 nastupa u Ligi prvaka, a 18 puta je igrao za Lyon u najelitnijem europskom klupskom natjecanju. Uz to je zabio 64 gola”, ističe španjolska Marca.
Madridski list također tvrdi da će upravo Benzema, kao najosporavaniji igrača Reala koji je u posljednje vrijeme vrlo neefikasan, biti ključ El Clasica koji je na rasporedu u nedjelju od 21 sat.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC