Problem je nastao kod zahtjeva za odštetu od strane hrvatskog prvaka, koji za Olma zahtjeva najmanje 35 milijuna eura, a Katalonci u ovom trenutku jednostavno nisu spremni toliko platiti
Španjolska Barcelona odustala je od dovođenja Danija Olma u svoje redove, barem što se tiče zimskog prijelaznog roka.
Katalonski mediji ističu kako je zagrebački Dinamo prvu ponudu odbio te kako su iz uprave kluba s Camp Noua stavili ovaj transfer na ‘čekanje’.
Podsjetimo, sam Dani prije dva je tjedna izjavio kako smatra da bi morao napustiti Dinamo ove zime kako bi napredovao i osigurao su nastup za Španjolsku na EURU ovog ljeta.
“Jako sam sretan što je Barcelona poslala službenu ponudu za mene. Šest sam godina proveo u La Masiji i ovo mi puno znači. Želim napraviti korak dalje i želim ići na EURO ovog ljeta.”
Barcelona's interest in Dani Olmo has gone from lukewarm last February to searing hot in January, less than a year later. pic.twitter.com/BvDQUndmFH
— total Barça (@totalBarca) January 6, 2020
Problem je nastao kod zahtjeva za odštetu od strane hrvatskog prvaka, koji za Olma zahtjeva najmanje 35 milijuna eura, a Katalonci u ovom trenutku jednostavno nisu spremni toliko platiti za njegove usluge.
Podsjetimo, Olmo je u prethodnom kvalifikacijskom ciklusu dobio prvi poziv od španjolske A vrste tijekom dvoboja Furije protiv Malte i Rumunjske u prosincu i sada mu je velika želja da pozivi nastave stizati i da se nađe na popisu za Europsko prvenstvo.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC