Hrvatski trener i još četiri kluba ‘love’ legendu Reala

Nogomet 13. srp 202222:10 > 22:11 0 komentara
Guliver Images

Najtrofejniji nogometaš u povijesti Real Madrida, Brazilac Marcelo (34) još uvijek nije odlučio gdje će nastaviti karijeru, a na njegovu adresu stiglo je pet izdašnih ponuda iz četiri različite lige.

Marcelu je ovoga ljeta istekao ugovor s Kraljevsim klubom u čijim redovima je proveo 15 godina osvojivši rekordnih 25 trofeja.

Marcelo je trenutno slobodan igrač, a veliki interes za njegove usluge pokazali su Milan, Marseille kojeg vodi Igor Tudor, Fenerbahče, Trabzonspor, te Real Valladolid, u vlasništvu sunarodnjaka Ronalda.

Jedan od najboljih lijevih bekova svih vremena, rođen je u Rio de Janeiru, a karijeru je započeo u Fluminense prije nego što je otišao u Madrid za 6.5 milijuna eura.

U Realu je upisao 545 nastupa, postigao 38 golova i zabilježio 103 asistencije. Za brazilsku vrstu je upisao 58 nastupa i šest golova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!