Osijek pobjedom protiv Mađara zaključio pripreme

Hrvatska 13. srp 202220:36 > 20:36 0 komentara

Nogometaši Osijeka pobjedom protiv mađarskog prvoligaša Kecskemetija (2:0) zaključili su pripremni period.

Trener Osijeka Nenad Bjelica u srijedu je u Gradskom vrtu pružio priliku igračima koji nisu nastupili u prošloj utakmici, a njegova je momčad imala inicijativu, stvarala (polu)prilike.

Na kraju su utakmicu prelomila dva prekrasna trenutka. U 77. minuti Antonio Mance je prošao kroz sredinu terena i s 25 metara potegao lijevom nogom u lijevi donji kut – 1:0.

U 80. minuti Darko Nejašmić je osvojio loptu na sredini terena i prekrasnim dubinskim proigravanjem uposlio Luku Zebeca. Branič se sjurio lijevom stranom pa povratnom loptom pronašao Mihreta Topčagića koji je s sedam, osam metara matirao gostujućeg vratara za konačnih – 2:0.

Osijek novu sezonu SuperSport HNL-a otvara u subotu kada u Gradski vrt stiže Gorica.