Debitirao za Vatrene pod Dalićem, sad mijenja klub!

Nogomet 9. sij 202119:53 0 komentara
sportklub

Antonio Milić lijevi je bek koji je priliku u hrvatskoj reprezentaciji dobio u eri Zlatka Dalića, a ovog siječnja mijenja klub.

Milić je dobrim igrama u ljeto 2018. osigurao transfer u Anderlecht, ali i poziv Zlatka Dalića. Za Vatrene je odigrao tri utakmice, posljednju 18. studenog 2018. protiv Engleske.

Poziv je dobio još jednom, u ožujku prošle godine kada je ostao na klupi protiv Azerbajdžana.

Prošlu sezonu proveo je na posudbi u Rayo Vallecanu, a ako je vjerovati pisanju belgijskih medija njegova avantura u Anderlechtu je gotova.

Potpisat će za Lech iz Poznanja koji će belgijskom klubu za njega platiti pola milijuna eura.

Milić bi trebao potpisati ugovor na dvije i pol godine s opcijom produženja na još jednu.

Ovaj 26-godišnjak je igrao za Hajduk, Oostende, Anderlecht i Rayo Vallecano.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!