‘Ako Fofana vrijedi 80 mil. €, onda Šutalo vrijedi 180!’

Champions League 7. ruj 20228:26 > 8:26 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic via Guliver Images

Nogometaši Dinama  poklonili su se svojim navijačima, a Andrej Panadić Anti Čačiću, nakon još jedne pobjede zagrebačkog kluba protiv Chelsea. Još jedna pobjeda za almanah.

“Vrhunski je postavljena defanzivna linija s pet igrača koji su meni izgledali sjajno. Bez pogreške, ja se ne mogu sjetiti prave šanse Chelsea, osim ona povratna lopta sa desne strane na samom početku utakmice i dobar blok Ristovskog. Čačić je nadmudrio Tuchela i na tome mu svaka čast”,  počeo je za Sport Klub Andrej Panadić, bivši igrač maksimirskog kluba.

Panadić je bio stoper i zna što govori.

“Ako Fofana i Koulibaly vrijede 80 milijuna eura, onda Josip Šutalo vrijedi 180. Ma Dinamovi stoperi su odigrali sjajno. Trojica otraga i dva igrača na boku su svoj posao obavila za peticu. Prošlo je par lopti po boku, no to nije tako opasno kao kad prođe u kaznenom prostoru, a to se nije dogodilo.  Meni je Bruno Petković odlično odigrao obranu, a igra glavom kod gola je nešto što mogu izvesti samo rijetki i inteligentni igrači. Sjajna atmosfera, dobro igra, veliki bodovi. Pa to je 2,8 milijuna eura. To je snaga koju Dinamo ima. “

Nakon boljeg početka londonske momčadi, Zagrepčani su pogotkom Oršića zapravo ‘ugasili’ sve Tuchelove nade.

“Zrelo, pametno, očito po dobrim uputama. Chelsea je bio nedavno prvak Europe, ali iskreno oni ove sezone ne izgledaju kao prava momčad, a to se vidi u prvenstvu, a vidjelo se i u Zagrebu. Sve ključne dvoboje dobio je Dinamo i to puno govori o ove dvije momčadi u ovom trenutku. Ako Tuchel hitno nešto ne poduzme neće mu biti lako.”

Oršić još jednom sjajan potez, ovga puta sjajan akcija. Čudi li vas što je on još Dinamov igrač?

“Da, ne znam što ti skauti gledaju. Već nekoliko godina igra sjajno, što je važno postiže važne golove u velikim utakmicama. A to je ono što se pamti. Znam da on voli klub, da ponavalja da želi tu igrati. Eto, za Dinamo je to sjajna vijest.”

Koliko Dinamo može u ovoj skupini?

“Kompletno mi je Dinamo izgledao europski. Godinama već Dinamo traje, igra proljeće u Europi, prodaje igrače. Bio sam u tom klubu, bio sam u inozemstvu, znam što pričam. Naravno, morati će ponavljati ovakve utakmice. Skupina je jaka, Milan, Salzburg koji je dosta opasan i te će utakmice biti vrlo nezgodne. No, važno je da Dinamo ima već autoritet i među velikim klubovima. To se postiže upravo ovakvim pobjedama. Iskreno, bilo mi je zadovoljstvo sve ovo vidjeti i čestitam Dinamu”, završio je Panadić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!